فروش موشن کپچر بدون مارکر (کم هزینه) - Markerless Motion Capture


Markerless Motion Capture ضبط سه بعدی حرکات بدن بدون نیاز به نصب مارکر

با استفاده از این سیستم شما می توانید به راحتی انیمیشن مورد نظر خود را بدون نیاز به نصب مارکر بر روی بدن بازیگر ضبط کنید.
از مزایای این سیستم می توان به قیمت بسیار پایین آن نسبت به کیفیت آن اشاره کرد که باعث می شود امکان استفاده از سیستم موشن کپچر برای استودیو های خانگی و شرکت های کوچک و در عین حال امکان استفاده در پروژه های بزرگ فراهم شود.
اطلاعات بیشتر ...

نمونه خروجی ها و انیمیشن ها

برای مشاهده نمونه خروجی های سیستم به صفحه گالری مراجعه فرمایید.

خدمات پس از فروش مجتمع حسان

آموزش کامل نحوه استفاده و پشتیبانی و رفع هر گونه مشکل در هنگام استفاده، طبق جدول به عهده مجتمع حسان بوده و شما می توانید بدون دغدغه در مورد مسائل فنی از این سیستم استفاده نمایید.
همچنین طبق جدول در صورتی که هر یک از تجهیزات دچار مشکل شوند تعویض و تعمیر آنها به عهده مجتمع حسان خواهد بود.
امکان نصب و رفع مشکلات در محل مورد نظر شما نیز طبق شرایطی وجود دارد که متخصصین فنی مجتمع حسان سیستم را به صورت کامل در محل شما نصب و راه اندازی نموده و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان حضور کارشناس فنی و رفع مشکل در محل شما وجود دارد.
در جدول زیر می توانید خصوصیات مختلف پلان های این سیستم را مشاهده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول می توانید از بخش ارتباط با ما استفاده کنید.


پلان 1 پلان 2
آموزش و پشتیبانی رایگان یکسال یکسال
گارانتی تعویض تجهیزات یکسال یکسال
فروش اقساطی
پشتیبانی حضوری و تلفنی
تعداد دوربین 6 16
سرعت دوربین 60 فریم در ثانیه 60 فریم در ثانیه
فضای قابل استفاده 7 متر در 7 متر 7 متر در 7 متر
حداقل فضای مورد نیاز 4 متر در 4 متر 4 متر در 4 متر
امکان ضبط حرکات چند نفر همزمان حداکثر یک نفر حداکثر سه نفر
امکان ضبط حرکات وسایل در دست ( مانند شمشیر)
امکان ضبط حرکات سر و گردن
امکان ضبط حرکات مچ دست
امکان پردازش گروهی انیمیشن ها
امکان استفاده از چند کارت گرافیک بر روی سیستم مدیر
Post Processing اتوماتیک
امکان ویرایش دستی انیمیشن ها
قیمت تماس بگیرید تماس بگیرید

Markerless Motion Capture چیست؟

همانطور که می دانید دستگاه Motion Capture (ضبط سه بعدی حرکات) یکی از مهمترین عوامل افزایش کیفیت حرکات کاراکتر ها در بازی ها و انیمیشن ها و در اصل یکی از عوامل افزایش کیفیت کلی بازی ها و انیمیشن هاست. از آنجایی که قیمت این دستگاه بسیار بالا می باشد که قیمت هایی بالای ۱۵۰ میلیون تومان دارند , بسیاری از شرکت های ایرانی و انیماتور های ایرانی امکان استفاده از این دستگاه را ندارند. که باعث شده تفاوت کیفیت بسیار زیادی بین بازی ها و انیمیشن های خارجی و ایرانی وجود داشته باشد.
اما اکنون با ارائه محصول Markerless Motion Capture تمام این مشکلات حل شده است. این دستگاه با وجود قیمت بسیار بسیار کمتر از دستگاه اصلی موشن کپچر می تواند تا حد بسیار بالایی وظایف دستگاه اصلی را انجام دهد که تحولی عظیم در نحوه ساخت انیمیشن های کاراکتر ها بوجود خواهد آورد.
از نکات برجسته این محصول می توان به کیفیت بسیار بالا به صورتی که می تواند در تمامی پروژه های بزرگ بازی سازی و انیمیشن سازی استفاده شود، قیمت بسیار پایین به اندازه ای که همه انیماتور ها و حتی انیماتور های تازه کار می توانند یک دستگاه موشن کپچر در خانه خود و یا دفتر خود داشته باشند ، سرعت بالای کالیبر کردن ( آماده کردن دستگاه برای ضبط حرکات) ، قابلیت ارسال خروجی برای اکثر نرم افزار های سه بعدی مانند Autodesk Maya, Autodesk 3D Studio Max, DAZ 3D DAZ Studio, Poser, Valve Source Engine, Unreal Engine, Unity و … و قابلیت ذخیره انیمیشن ها با فرمت های FBX, BVH و COLLADA اشاره کرد.
از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه عدم نیاز به پوشیدن لباسی خاص توسط بازیگر است و هیچگونه نیازی به نصب نشانگر ها به روی بدن نیست که یکی از مزیت ها نسبت به دستگاه اصلی است.
ویژگی بسیار مهمی که نرم افزار این دستگاه را از نمونه های آن متمایز می کند استفاده از الگوریتم های پیشرفته و پیچیده حذف نویز و لرزش (Jitter removal) است و به دلیل اینکه حرکات ضبط شده از دوربین ها همیشه مقداری لرزش دارند این قابلیت کلیدی باعث شده است که بتوان حرکات بسیار نرم ، طبیعی و بدون لرزشی را در خروجی داشته باشیم.

دسته بندی محصولات


آخرین محصولات

اپلیکیشن چندرسانه ای کهکشان

  • 1399/06/10

قالب سه بعدی اپ مدیا پلیر اندروید

  • 1398/06/27

فروشگاه ساز چند زبانه حسان

  • 1398/06/26

سامانه سازمان گردشگری کیش

  • 1397/09/11

موشن کپچر نوری - Optical Motion Capture

  • 1397/07/05

بازی سپه سالار برای اندروید

  • 1397/05/13

اخبار


© تمامی حقوق برای مجتمع حسان محفوظ می باشد. Powered by